Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

В стінах університету почесні гості ІСАО

23 травня 2012 року до Національного авіаційного університету завітали Генеральний секретар Міжнародної організації цивільної авіації пан Раймон Бенжамін та директор Європейського/Північноатлантичного бюро ІСАО пан Луїш Фонсека де Альмейда.

Вони прибули в Україну для ознайомлення зі станом розвитку галузі цивільної авіації, проблемами та перспективами. За національною традицією почесних гостей хлібом-сіллю зустріли проректор з міжнародних зв’язків І. Зарубінська, директор Інституту ІСАО Г. Суслова та студенти.

У ході візиту делегація відвідала навчальний ангар та музей історії університету, де у книзі почесних гостей пан Раймон Бенжамін залишив відгук: «I congratulate the Aviation University for its achievements (Я вітаю авіаційний університет з його досягненнями)».

На урочистому засіданні вченої ради ректор НАУ Микола Кулик вручив пану Раймону Бенжаміну мантію та диплом «Почесного доктора Національного авіаційного університету». Звертаючись до присутніх гість висловив задоволення з приводу отримання почесного звання.

Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, радник Прем’єр-міністра України, перший проректор НАУ Максим Луцький привітав Раймона Бенжаміна з приєднанням до наукової спільноти НАУ та висловив свої сподівання на плідну співпрацю щодо підготовки висококваліфікованих авіаційних спеціалістів.