Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Візит головного інструктора авіакомпанії «ЕNSA» пана Алехандро Ласкано Мартінеса (Республіка Куба) та генерального директора ТОВ «ХіАТ» пана Яригіна Віталія Михайловича (Україна)

15 жовтня 2012 року головний пілот-інструктор авіакомпанії «ЕNSA» пан Алехандро Ласкано Мартінес (Республіка Куба) та генеральний директор ТОВ «ХіАТ» пан Яригін Віталій Михайлович (Україна) з діловим візитом відвідали Національний авіаційний університет, де зустрілися з керівництвом університету.

ТОВ «Хімічні і авіаційні технології» виготовляє літаки ХіАТ-650 та планує їх поставку на Кубу з одночасною організацією льотної підготовки пілотів.

Під час переговорів сторони досягли згоди щодо організації теоретичної підготовки фахівців замовника викладацьким складом FTO АНТЦ НАУ, як в Україні так і на Кубі, для отримання свідоцтва PPL(A) та CPL(A).

Результатом зустрічі стало підписання Угоди «Про співробітництво та організацію відносин між НАУ та Товариством з обмеженою відповідальністю «Хімічні і авіаційні технології».

Також гості ознайомилися з науково-технічною базою університету, відвідали музей історії університету, навчальний ангар, Інститут аеронавігації, побували в Державному музеї авіації.