Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Зустріч керівництва університету з послом Республіки Ірак

14 жовтня 2011 року перший проректор Національного авіаційного університету, народний депутат України Максим Георгійович Луцький провів робочу зустріч з послом Республіки Ірак в Україні Шоршем Халідом Саідом. Під час зустрічі сторони обговорили найбільш актуальні питання двостороннього співробітництва в галузі освіти і науки, зокрема щодо підготовки університетом кадрів для підприємств авіаційної галузі Іраку.

Посол поінформував, що Республіка Ірак використовує для авіаційних перевезень техніку українського виробництва. Тому існує гостра потреба у забезпеченні підприємств кваліфікованим персоналом, зокрема льотчиками та стюардесами. У зв’язку з цим Максим Луцький висловив готовність щороку приймати на навчання в університеті до 150 громадян Іраку, зокрема 50 пілотів та 100 стюардес.

Максим Луцький зазначив, що нині Національний авіаційний університет розробляє механізми удосконалення якості навчання з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців не лише на вітчизняному, а й на міжнародному рівні.

Гість відвідав музей історії університету, залу Вченої ради.