Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Візит делегації з В’єтнаму

5 жовтня 2011 року відбувся черговий бізнеc-форум представників ділових кіл України та В’єтнаму. Він пройшов у рамках 12-го спільного засідання українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. До цього заходу був приурочений офіційний візит до України прем’єр-міністра Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуєн Тан Зунга.

Під час форуму учасники висловили зацікавленість у розширенні ділових зв’язків з українськими підприємствами та організаціями за різними напрямками, зокрема велика увага приділялась авіаційній галузі.

Представники в'єтнамської делегації – фахівці авіакомпанії «Vietnam airlines» на чолі з її президентом Фам Нгок Минем відвідали наш університет. Приємно зазначити, що всі вони є випускниками Національного авіаційного університету. Гостей привітали ректор Микола Кулик, проректор з міжнародних зв’язків Ірина Зарубінська та начальник відділу міжнародних зв’язків Ольга Шевченко. Гостей супроводжував професор НАУ В. Родченко, який в період навчання в’єтнамських гостей обіймав посаду декана інженерно-економічного факультету КІІЦА.

Фахівці авіакомпанії «Vietnam airlines» відвідали музей історії університету, науково-дослідницькі лабораторії, навчальний ангар, факультет менеджменту та логістики. Проректор з наукової роботи В. Харченко ознайомив в'єтнамських колег з діяльністю наукових колективів університету.

Під час візиту були обговорені питання можливої співпраці.