Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Візит представників Посольств, Асоціації іспаністів України та видавництва «Дух і Літера»

28 лютого 2013 року Національний авіаційний університет приймав поважних гостей. На запрошення керівництва університету та Інституту міжнародних відносин завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанії в Україні пан Хосе Родрігес Мояно, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Аргентина в Україні пані Ліла Ролдан Васкес, Надзвичайний і Повноважний Посол Мексики в Україні пані Беренісе Рендон Талавера, Почесний Консул Республіки Болівії в Україні пан Хосе Тордойя, Уповноважений з питань культури Посольства Іспанії в Україні пан Віктор Мурсія Гарсон, координатор відділу культури Посольства Іспанії в Україні пані Крістіна Гарсія Фернандес, перекладач книги «Роздуми про Дон Кіхота» Галина Верба, президент Асоціації іспаністів України Олександр Пронкевич та директор видавництва «Дух і Літера», яке вперше опублікувало книгу в Україні, Костянтин Сігов.

Під час зустрічі було презентовано книги «Роздуми про Дон Кіхота» іспанського письменника Хосе Ортеги-і-Гассета в українському перекладі та «Акти III конгресу іспаністів України». Також було обговорено перспективи НАУ щодо співпраці з іспаномовними країнами.

Гостей вітали проректор з міжнародних зв’язків Ірина Зарубінська, проректор з навчальної роботи Анатолій Полухін, директор Інституту міжнародних відносин Алла Фоменко, викладачі кафедри іноземних мов та студенти.