Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

міжнародний семінар «Розвиток мережі університетських центрів підтримки інноваційної діяльності в галузі стійкого розвитку в Україні»

18 – 19 лютого 2013 року на базі Інституту ІСАО було проведено семінар «Розвиток мережі університетських центрів підтримки інноваційної діяльності в галузі стійкого розвитку в Україні». Семінар зібрав провідних фахівців з університетів України, країн Західної та Східної Європи.

Метою семінару було обговорення спільної заявки на грант програми TEMPUS-4 від групи університетів країн ЄС та України.

З вітальним словом виступили проректор з наукової роботи Володимир Харченко, заступник директора Інституту ІСАО Галина Суслова та професор університету Альпен-Адріа м. Клагенфурт (Республіка Австрія) Тільман Ройтер.

Під час семінару розглядалися основні напрями діяльності за проектом, очікувані результати, визначення складу консорціуму, бюджет проекту, призначення відповідальних осіб.

За результатами обговорення було прийнято рішення про подання спільної заявки на отримання гранту програми TEMPUS-4 від групи університетів ЄС та України з назвою «Міжгалузева університетська мережа центрів сприяння інноваційної діяльності в галузі стійкого розвитку в Україні».

Учасники семінару ознайомились з матеріально-технічною базою університету та відвідали навчальний ангар.

Всі учасники семінару висловили щиру подяку Національному авіаційному університету за гостинність.