Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Національний авіаційний університет став Корпоративним Академічним Членом Міжнародної Асоціації з Безпілотних Систем (AUVSI)

AUVSI (Association for Unmanned Vehicle Systems International) є найбільшою в світі організацією, діяльність якої направлена виключно на просування безпілотних систем. AUVSI є координаційним центром для співтовариств по безпілотних системах по всьому світу.

Місія AUVSI полягає в заохоченні і підтримці співтовариств в галузі безпілотних систем за допомогою налагодження зв'язків, навчання і координації.

AUVSI є координаційним центром для співтовариств з безпілотних систем по всьому світу.

Стратегічні цілі AUVSI:

Включення співтовариств - AUVSI є всеосяжною і доступною глобальною організацією, що об'єднує співтовариства з безпілотних систем та робототехніки.

Глобальний фокус - AUVSI є важливим партнером в зростанні і розвитку співтовариств з безпілотних систем та робототехніки по всьому світу.

Навчання і розширення - AUVSI сприяє розширенню знань в області безпілотних систем та робототехніки, а також сприяє можливості для здобуття освіти.

Джерело знань - AUVSI є переважним джерелом знань в області безпілотних систем та робототехніки.

Підтримка і вплив - AUVSI прагне до визнання урядовими, промисловими і академічними організаціями як могутнього прихильника і гаранта в області безпілотних систем та робототехніки.

Обслуговування членів - AUVSI надає додаткові послуги для своїх дійсних і потенційних членів.

Асоціація, у складі якої більше 6000 осіб і 1500 компаній з 55 країн, є єдиною організацією, здатною зібрати таку велику кількість і широкий спектр представників урядових, промислових і наукових кругів зі всього світу, зацікавлених в розвитку галузі безпілотних систем.

AUVSI забезпечує своїх членів з такими напрямами діяльності і послуг як:
база даних і інформації у найважливіших галузях промисловості;
можливості і форуми для обговорення ідей, рішень і обміну досвідом з колегами і потенційними клієнтами;
мережеві можливості зв'язку з професіоналами і державними діячами за ключовими напрямами галузі;
знижки на участь у Подіях AUVSI по всьому світу;
підписка на інформативні публікації AUVSI, журналів і електронних розсилок з Безпілотних систем і Безпілотних польотів;
доступ до AUVSI-співтовариств.
Корпоративний рівень членства AUVSI призначений для забезпечення розширеної експозиції і рекламних можливостей, з метою сприяння організаціям в ефективному використанні своїх позицій у галузі безпілотних систем. Корпоративні переваги членства розповсюджується на співробітників в рамках організації для заохочення обміну знаннями. Корпоративні члени отримують значні знижки на виставках, в рекламі і спонсорстві.