Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Візит делегації IКAO

6 липня Національний авіаційний університет відвідала делегація на чолі з Луїшем Фонсекою де Алмейда, директором Європейського/Північно Атлантичного бюро ІКАО. З гостями зустрівся проректор з наукової роботи Володимир Харченко, проректор з міжнародних зв’язків Ірина Зарубінська та керівник інституту ІКАО проф. Галина Суслова.

Гості уважно вислухали розповідь Володимира Харченка про університет та організацію навчального процесу в ньому, зокрема специфіку підготовки авіадиспетчерів.

У своєму слові Луїш Фонсека де Алмейда високо оцінив співробітництво НАУ та IКAO, а також побажав відомому навчальному закладу високо нести прапор підготовки фахівців, яка з кожним роком стає дедалі важливішим чинником розвитку авіації. Він також підкреслив, що вагомий вклад у співробітництво ІКАО з НАУ вносить Інститут ІКАО, у якому проходять перепідготовку згідно зі стандартами та рекомендованою практикою ІКАО сотні українських та зарубіжних авіаційних фахівців.

На завершення розмови проректор з наукової роботи Володимир Харченко на пам’ять про зустріч вручив гостям видання, що розповідають про історію університету, а також фундаментальне видання «Энциклопедия безопасности авиации», підготовлене спеціалістами НАУ.

Гості взяли участь у роботі міжнародного семінару з питань аеронавігації, основаної на характеристиках системи (PBN Airspace Concept Design Workshop), відвідали Інститут ІКАО, навчальний ангар та Державний музей цивільної авіації.