Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Візит представників Іранської промислової компанії з виробництва повітряних суден (HESA)

23 червня в Національному авіаційному університеті з візитом перебувала делегація Іранської промислової компанії з виробництва повітряних суден (HESA) на чолі з директором постійного представництва HESA в Україні Расулом Аделпур. До її складу входили також співробітники постійного представництва HESA в Україні Джабер Ламеі та Мохсен Аміні.

Гостей вітали проректор НАУ з наукової роботи Володимир Харченко, начальник відділу міжнародних зв’язків НАУ Ольга Шевченко, доцент кафедри гідрогазових систем Аерокосмічного інституту Олександр Хлистун та старший науковий співробітник Науково-дослідної частини Валерій Бадах.

Під час зустрічі обговорювалися можливі напрямки науково-технічного співробітництва між НАУ і HESA, зокрема щодо підготовки і підвищення кваліфікації іранських фахівців на базі НАУ, а також здійснення спільних наукових проектів за участю іранських та українських фахівців. Була досягнута домовленість про укладення рамкової угоди.

Представники фірми HESA відвідали музей історії НАУ, навчальний ангар, аеродинамічний науково-навчальний комплекс, тренажерний комплекс «Експерт», кафедру конструкції авіаційних двигунів та кафедру гідрогазових систем.