Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Делегація НАУ повернулася з наукової конференції у Польщі з призами

7-11 червня у таборі «Яхранка» під Варшавою проходила міжнародна конференція «Signal Processing Symposium - SPS-2011». Делегацію НАУ очолював завідувач кафедри радіоелектроніки Ф. Яновський, який був членом програмного комітету SPS-2011, запрошеним доповідачем на пленарному засіданні, а також головою секції.

З доповідями на секційних засіданнях виступили професор І. Прокопенко, доценти Р. Сініцин та І. Браун, а також студенти й аспіранти кафедри радіоелектроніки Оксана Волівач, Лілія Кольченко, Інна Конченко, Оксана Семенова і Ксенія Шелевицька.

За результатами конкурсу на кращу роботу серед молодих учених доповідь студентів К. Шелевицької та О. Семенової «Least Square Spline Decomposition in Time-Frequency Analysis of Meteorological Signals» нагороджена дипломом «Student Paper Award – 3rd Prize», а студентка О. Волівач отримала приз за найкращу стендову доповідь «Application of the Reed-Solomon Code for Correcting Errors in a Text». Окрім того переможці були також нагороджені фундаментальними науково-технічними виданнями з обробки сигналів в електронних системах.