Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Національний авіаційний університет розширює співробітництво з докторськими школами Французької Республіки

9 червня 2011 року делегація науковців НАУ на чолі з проректором з наукової роботи, професором Володимиром Харченко взяла участь у зустрічі з представниками з докторських шкіл Французької Республіки, що відбувалася на території НТУУ КПІ.

Метою зустрічі було ознайомлення науковців України з особливостями функціонування докторських шкіл у Франції та підготовки дисертацій з подвійним керівництвом науковцями України та Франції.

Національний авіаційний університет відвідав керівник з дослідної роботи Національної Вищої школи цивільної авіації Франції (ENAC), координатор французької докторської школи аеронавтики Бруно Ламіскар.

Під час переговорів було визначено напрямки співробітництва між двома провідними авіаційними університетами, які передбачають участь у європейських проектах розвитку цивільної авіації, сумісну підготовку аспірантів з подвійним керівництвом науковцями України та Франції, розвиток навчально-методичного забезпечення, обмін викладачами та студентами.

Поважний гість відвідав музей Національного авіаційного університету, навчальний ангар, ознайомився з обладнанням і розробками лабораторій диспетчерських та пілотажних тренажерів, авіоніки, космічного зв’язку та навігації, метеорадіолокації, супутникових систем та супутникових технологій, хімотології, авіаційно-космічного центру та центру підготовки фахівців організації повітряного руху.

Розвиток співпраці двох авіаційних держав на рівні провідних галузевих вищих навчальних закладів є запорукою підвищення рівня наукових розробок, і, як наслідок, безпеки та ефективності цивільної авіації.