Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Навчання в Азербайджані

«Азербайджанська дипломатична академія» (АДА) здійснює набір слухачів на 2015 рік навчання за Програмою для іноземних студентів, яка фінансується Урядом Азербайджанської Республіки. 

Згідно з фінансовими умовами Програми, азербайджанська сторона забезпечує за власний рахунок сам процес навчання, проживання іноземних студентів, а також необхідні учбові матеріали. Наразі в АДА навчаються студенти з 32 країн (у тому числі, з України); викладання в Академії здійснюється англійською мовою. Професорсько-викладацький склад АДА представлений відомими фахівцями у галузі міжнародної політики та дипломатії з 14 країн.  
Форма навчання – денна, термін навчання – 2 роки.

У 2015 році навчання іноземних студентів в АДА здійснюватиметься за такими основними напрямами:

- дипломатія та міжнародні відносини;
- публічна політика;
- міжнародні дослідження;
- бізнес-адміністрація;
- економіка;
- комп’ютерні та інформаційні технології.

Кандидати на навчання мають подати відповідну заяву встановленої форми. Зарахування в Академію відбувається на підставі результатів співбесіди.

Більш докладну інформацію про умови вступу до АДА можна отримати на веб-сайті Академії www.ada.edu.az, а також за такими контактами: тел.: +994 12 437 08 30; e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it