Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Програма стажування „Journalisten International"

Програма стажування „Journalisten International" 2016р. у Вільному Університеті Берліна

Місце стажування: Internationales Journalisten-Kolleg (Freie Universität Berlin)
Галузь стажування: германістика або журналістика
Короткий опис програми: Стипендія призначена для проходження 3-місячного стажування в Internationales Journalisten-Kolleg (Freie Universität Berlin). Програма „Journalisten International“ надає можливість студентам з різних країн (зі спеціальностями германістика або журналістика, досвідом роботи в галузі журналістика, які володіють німецькою мовою) познайомитися з політикою, культурою, економікою Німеччини та з роботою ЗМІ в Німеччині. Програма включає в себе семінари, стажування, подорож до Німеччини.
Програма включає в себе теоретичні семінари у Вільному Університеті Берліна, стажування в редакціях електронних та друкованих засобів масової інформації (6 тижнів) і тижневу подорож Німеччини.
Програма дає можливість студентам 1 і 2 років магістратури, а також останнього року навчання на спеціаліста за напрямами «журналістика» і «германістика» (обов'язкова наявність підготовки в галузі ЗМІ) підвищити свою професійну кваліфікацію і встановити контакти з колегами з Німеччини та інших європейських країн.

Кінцева дата подачі заявок: 22 листопада 2015 року

Детальна інформація: http://jil.fu-berlin.de