Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Магістерська програма

Брюссельський університет (Université libre de Bruxelles) координує магістерську програму Еразмус Мундус TROPIMUNDO, у межах якої Європейська Комісія пропонує певну кількість стипендій для країн ЄС, зокрема й для України. Програма розрахована для студентів, які вивчають біологію та бажають отримати стипендію на навчання за кордоном.

TROPIMUNDO – це перша міжнародна магістерська програма з вивчення тропічного біорізноманіття та екосистем (тривалістю два роки), що дозволяє студентам вивчати екосистеми, які знаходяться під загрозою, проводячи весь семестр в області тропічних лісів, водно-болотних угідь, мангрових лісів і коралових рифів.

Вимоги до кандидатів:

  • диплом бакалавра, що визнається на міжнародному рівні (180 ECTS), за спеціальністю «Біологія», «Екологія», «Хімія», «Фізика» або інші, ідентичні цим;
  • високий рівень володіння (мінімум B2) англійською мовою або англійською та французькою мовами.

Буде призначено відбірковий комітет, який проводитиме інтерв’ю з потенційними учасниками програми для визначення рівня їхньої підготовки, а під час першого та третього семестру організовуватимуться базові та спеціальні мовні курси.

Оплата навчання: 8 000 EUR на рік для студентів з країн-партнерів. Ці кошти йдуть на реєстрацію, доступ до курсів та екзаменів, а також медичне страхування. Деякі з екскурсій (і пов’язані з ними поїздки та пошук житла) оплачуються студентами. Також студенти самостійно покривають витрати на оформлення візи та підготовку документів, проживання та проїзд. Однак ті студенти, які отримають стипендію, будуть отримувати щомісячну фінансову допомогу в сумі 1 000 EUR.

Необхідні документи:

  • диплом бакалавра з додатком;
  • CV;
  • презентація проекту та мотиваційний лист;
  • три рекомендаційних листи;
  • результати тестів на підтвердження рівня володіння іноземною мовою (TOEFL, TOEIC, IELTS, CPE, CAE).

Кінцевий термін подачі заявок на 2016/2017 навчальні роки: 29 листопада 2015 року.

Додаткову інформацію про програму TROPIMUNDO та процедуру подачі заявки можна знайти на сайті http://www.tropimundo.eu/