Національний авіаційний університет та Громадська організація «Африканська Рада в Україні» запрошують на урочисте святкування з нагоди 54-ої річниці створення «Організації Африканської Єдності» (від 1963 р.), яке відбудеться 25 травня 2017 р.  у Національному авіаційному університеті.

Програмою святкування передбачено:

1. Урочисті заходи.
  2. Концерт художньої самодіяльності представників Африканського Континенту.
  3. Мистецька виставка країн Африки.
  4. Спортивні змагання за участю іноземних студентів.

До участі в урочистих заходах запрошено представників Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, дипломатичних установ країн Африки, акредитованих в Україні,  Організації Об’єднаних Націй, Київської міської державної адміністрації, вищих навчальних закладів України, громадських організацій та друзів Африки.

Початок святкувань: о 14.00 год. у актовій залі Національного авіаційного університету (1 корпус).

Організаційний комітет:

Відділ міжнародних зв’язків НАУ

ГО «Африканська Рада в Україні»