ПРОГРАМА СТАЖУВАНЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВНЗ

Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Запрошуються студент ІІІ-го курсу різних наукових спеціальностей (інженерних, технічних, гуманітарних, соціальних) прийняти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України, в рамках якої студенти мають можливість пройти дослідницьке стажування на базі ВНЗ Канади. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади. Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма стажування передбачає:

- роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);

- переліт до Канади, трансфер з аеропорту до місця проживання;

- стипендію на житло, харчування та проживання;

- медичне страхування;

- зарахування на період стажування до канадського університету;

- підтримку студентів-менторів в кампусі канадського університету;

- можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;

Після успішного завершення стажування студенти отримують сертифікат, що підтвержує участь у програмі Globalink Research Internship.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти мають подають такі документи:

1. Заявка на участь у програмі.
  2. СV з описом наукових інтересів.
  3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів.
  4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Іспит з англійської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.

Подати заявку на участь можна за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship

Заявки приймаються до 18 вересня 2017 року.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: http://www.mitacsua.org/