Horizon 2020: Travel Grants

В рамках проекту «EaP PLUS» <https://www.eap-plus.eu/> оголошено конкурс на отримання грантів на поїздки до країн ЄС для участі у контактних заходах (brokerage events) та зборах, присвячених підготовці пропозицій (preparatory meeting) в рамках міжнародного проекту "Горизонт 2020".

Однією з цілей проекту «EaP PLUS» є підтримка ініціативи «Східне партнерство», яка спрямована на налагодження співпраці між дослідниками країн колишнього СРСР і колегами з країн ЄС, а також на сприяння їх спільної участі в програмі «Горизонт 2020».

Гранти на фінансову підтримку співпраці можуть отримати дослідники з таких організацій: науково-дослідні інститути, вищі навчальні заклади, промислове підприємство, органи місцевої влади, підприємства середнього і малого бізнесу.

Гранти покривають проїзд, проживання, оплату організаційних зборів, витрати на оформлення візи, а також добові.

Конкурс відкрито до 30 червня 2017 року, заявку можна подавати в будь-який час, але не пізніше, ніж за 1 місяць до дати запланованого заходу.

З більш детальною інформацією та керівництвом по підготовці заявки можна ознайомитися https://www.eap-plus.eu/object/news/39