Зустріч з представниками Лейбніцького інституту міждисциплінарних досліджень

01 березня 2018 року відбулася робоча зустріч в.о. ректора проф. В.М. Ісаєнка з делегацією Лейбніцького інституту міждисциплінарних досліджень, який представляли директор інституту проф. Фрідер Зібер та професори Реген Вернер і Дітріх Балзєр.

З української сторони були присутні: проректор з наукової роботи проф. Харченко В.П., начальник відділу міжнародних зв’язків доц. Тимохін В.В., завідувач кафедри гідравлічних систем с.н.с. Бадах В.М.

Під час візиту очільник університету презентував Національний авіаційний університет як провідний авіаційний вищий навчальний заклад нашої держави, який проводить системну роботу щодо розширення кола міжнародних партнерів в галузі освіти та науки .  

Директор Лейбніцького інституту міждисциплінарних досліджень  проф. Фрідер Зібер підкреслив, що на теперішній час в роботі інституту задіяні 320 провідних науковців Німеччини.

За підсумками переговорів було досягнуто домовленості щодо створення філіалу НАУ у Німеччині за підтримкою німецької сторони та підготовки наукових кадрів для Німеччини на базі цього філіалу. Зустріч завершлась підписанням Меморандум про взаєморозуміння.