НАУ нарощує співпрацю з авіапідприємствами Молдови

Розвиток співпраці НАУ з авіпідприєсмтвами Республіки Молдова

 

У період з 26 по 30 березня 2018 року у місті Кишинів (Молдова) були проведені курси ІСАО «Система управління безпекою авіації» для керівників та провідних спеціалістів авіакомпаній  Aim Air,  Valan ICC, Megaaviation, організації JAR – 145 з ТО ПС Aim Helicoptres Plant. 

Заняття провів заступник начальника відділу міжнародних зв’язків НАУ, доцент Дмитро Бугайко. Курси базувалися на постійній дискусії і живому обміні досвідом щодо особливостей впровадження системного підходу до управління безпеки авіації. Матеріал курсів базувався на методиках управління безпекою авіації ІСАО, IATA, FIATA, EASA, ACI, FAA і інших провідних організацій у галузі ЦА, а також національних документах. Після завершення курсу з боку слухачів надійшли виключно позитивні відгуки. Висока дисциплінованість слухачів та їх істотний практичний досвід роботи у цивільній авіації сприяли досягненню високого рівня засвоєння навчального матеріалу по системі управління безпеки авіації.

Під час відрядження було проведено переговори з керівним складом авіакомпаній Aim Air,  Valan ICC, “Megaaviation”, організації JAR – 145 по ТО ПС «Aim Helicoptres» з метою ознайомлення з видами діяльності Національного авіаційного університету та з переліком перспективних курсів підвищення кваліфікації. Визначено зони зацікавленості замовника та отримано підтвердження готовності продовжувати співпрацю з НАУ. Випускники НАУ, які працюють у зазначених організаціях, були запрошені на заходи по святкуванню 85 річчя НАУ у жовтні 2018 року.

Отже, зроблено ще один впевнений крок у процесі розвитку багаторічної дружби та співпраці між авіаторами України та Молдови.