Шановні випускники-іноземці Національного авіаційного університету різних років навчання!

Дозвольте запросити Вас на урочисте святкування 85-річниці Національного авіаційного університету, яке відбудеться 18-20 вересня 2018 року.

Урочисті заходи будуть проходити в актовій залі центрального корпусу Національного авіаційного університету (Україна, Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, 1 корпус).

В рамках святкування ювілею планується проведення Міжнародного форуму  випускників-іноземців Національного авіаційного університету різних років навчання.

Просимо випускників-іноземців різних років навчання, які бажають взяти участь у Міжнародному форумі, повідомити про можливість участі у форумі та заповнити анкету.

Контактні дані:

Відділ міжнародних зв’язків

Національний авіаційний університет

Тел.: +38044 406-71-36

Факс: +38044 406-71-36

Чекаємо на зустріч!

Адміністрація Національного авіаційного університету.