«Два в одному»: вивчення іноземної мови за кордоном

У сучасному світі без знання іноземних мов просто неможливо. Молода людина, яка мріє про гарну освіту, перспективну роботу та просування кар`єрними сходами, розуміє, що необхідно володіти іноземною мовою.

Як краще та якісніше вивчити іноземну мову? Знайти курси у себе вдома, чи  вивчати мову за кордоном?

Погодьтесь, щоб навчитись серфінгу, ви не відправитесь до басейну, а поїдете до океану, де хвилі, швидкість і ті, хто з дитинства катається на дошці. Безперечно і в басейні ви навчитесь триматися на дошці і навіть плисти, допомагаючи собі руками, але серфінгістом ви не станете.

Так і з вивченням іноземної мови: краще вчити її там, де вона оточує вас всюди: в побуті, на вулиці, у транспорті, в магазині. Ефективніше вивчати будь-яку мову в тих країнах, де на ній говорять усі й усюди: англійську – у Великобританії, Канаді, США, Австралії, Новій Зеландії, польську – в Польщі. Ви автоматично занурюєтесь у мовне середовище, «перебудова» на спілкування іноземною проходить значно швидше. Також прискорюється удосконалення наявних мовних навичок, швидше збільшується словниковий запас, вивчення мови проходить природньо.

Ефект перебування в країні, де на кожному кроці розмовляють мовою, яку ви хочете вивчити, буде значнішим, ніж якщо б ви вивчали мову вдома.

Вивчення мови за кордоном відрізняється від вітчизняної схеми: не буде нескінченних перекладів і нудних конспектів; професіональні викладачі, які  виключно знають методику викладання, зможуть передати вам усі тонкощі та нюанси своєї рідної мови.

Існує широкий спектр мовних курсів для вивчення іноземної за кордоном:

• стандартний,
  • інтенсивний,
  • річний,
  • іноземна плюс (вивчення мови у поєднанні із заняттями спортом, мистецтвом, туризмом та подорожами, бізнесом, тощо)
  • курси для вступу до вищого навчального закладу (магістратура за кордоном для студентів, які мають вітчизняний диплом бакалавра),
  • курси для здачі мовних тестів   (англійської - IELTS, TOEFL; польської – А1) ,
  • спеціалізовані програми (для тих, хто вибрав певну спеціалізацію чи певний професійний нахил),
  • професійні курси для викладачів.

Існує один «побічний эфект» у вивченні іноземної мови за кордоном: повернувшись додому, ви ще певний час будете думати іноземною.

Найближчим часом на сторінках сайту ми детально розглянемо мовні курси та програми різних  країн, ви зможете знайти багато цікавої та корисної інформації.

Вивчення іноземної мови за кордоном – це завжди «два в одному»: навчання паралельно із отриманням великої кількості нового у вашому житті: яскравих емоцій, корисних знайомств, досвіду та знань, розширення кругозору та особистісного росту.