НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

АФРИКАНСЬКА РАДА В УКРАЇНІ

ЕВРОПЕЙСКА АСОЦІАЦІЯ НАУКИ І ОСВІТИ

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародної освіти: стан та перспективи розвитку», яка відбудеться 6-7 квітня 2017 року на базі  Національного авіаційного університету (актовий зал) та за сприяння Асоціації  міжнародної освіти, науки і культури, Академії менеджменту міжнародної освіти, Африканської Ради в Україні, Європейської асоціації науки і освіти.

Мета конференції – обговорення сучасних проблем у сфері міжнародної освіти та визначення шляхів їх вирішення.

На конференції будуть розглянуті та  обговорені такі питання:

1. Стратегії розвитку міжнародної освіти в умовах сучасних світових змін та децентралізації.

2. Проблеми нормативно-правового забезпечення  міжнародної освіти України.

3. Підвищення кваліфікації спеціалістів міжнародних служб ВНЗ України, освітніх менеджерів та викладачів, які працюють з іноземцями.

4. Створення та підтримка діяльності міжнародних освітніх асоціацій, інституту суб’єктів господарювання (резиденти, нерезиденти), як можливий фундамент розвитку міжнародної освіти.

5. Створення міжнародного Консорціуму «Міжнародний авіаційно-космічний науково-освітній консорціум».

6. Залучення іноземців-випускників ВНЗ України різних років навчання для розвитку зовнішньоекономічного співробітництва в галузі освіти.

7. Актуальні питання навчання іноземців та осіб без громадянства в Україні.

8. Перспективи розвитку академічної мобільності ВНЗ України в сучасних умовах.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі,  фахівці  інших галузей та представники міжнародних служб ВНЗ України, дотичних до заявленої проблематики. Заплановано участь провідних фахівців Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, міністерств і відомств, Торгово-промислової палати України, інших міжнародних організацій, а також суб’єктів господарювання (резидентів та нерезидентів), які надають посередницькі послуги з набору іноземців на навчання у вищих начальних закладах України.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Адреса оргкомітету конференції

Національний авіаційний університет (1-308), м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.

Заявку на участь у конференції (до 1 квітня 2017 року)  надсилати на

Контактний телефон – (044)406-71-36 (відділ міжнародних зв’язків) контактна  особа – Прудка Лілія Миколаївна)

Порядок роботи конференції

9.00-10.00 – реєстрація учасників конференції;

10.00-13.00 – пленарне засідання;

13.00-13.40 – обідня перерва;

13.40-17.00 – круглий стіл «Проблеми нормативно-правового забезпечення міжнародного співробітництва в сфері вищої освіти в Україні».

07.04.2017

10.00-13.00-круглий стіл «Обговорення створення міжнародного Консорціуму «Міжнародний авіаційно-космічний науково-освітній консорціум».

Маємо надію на Вашу участь та подальшу співпрацю.

З повагою,

Організаційний комітет конференції

Мапа території Національного авіаційного університету

Від залізничного вокзалу: трамваями № 1, 3 до зупинки «НАУ».

Від центрального автовокзалу: тролейбусом 42, автобусом 17 до зупинки «Індустріальний шляхопровід», далі трамваями № 1, 3 до зупинки «НАУ».

Від аеропорту «Бориспіль»: автобусом до залізничного вокзалу, трамваями № 1, 3 до зупинки «НАУ».

Від аеропорту «Київ»: тролейбусом № 21 до зупинки «Індустріальний шляхопровід», далі трамваями № 1, 3 до зупинки «НАУ».

РЄСТРАЦІЙНА КАРТКА УЧАСНИКА

для участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародної освіти: стан та перспективи розвитку»

Прізвище

Ім’я

По батькові

Місце роботи (навчання) вкажіть, будь-ласка, повну назву навчального закладу

Науковий ступінь

Вчене звання

Посада

Поштова адреса участника

Електронна адреса

службовий

мобільний

Умови участі(очна, дистанційна)

Виступ (вказати тему)

Планую (підкреслити)

-          Приїзд та особисту участь;

-          Надання тільки доповіді;

Необхідність використання технічних засобів (підкреслити);

-          Персональний комп’ютер;

-          Мультимедійний проектор

Умови проживання: гуртожиток, готель (необхідне підкреслити)

Так