ВІЗИТ ТУРЕЦЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ

У період з 13 по 14 лютого Національний авіаційний університет спільно з державним концерном «Укроборонпром» проводив прийом делегації з Туреччини – д-ра А. Хікмета Ючішік, професора Стамбульського університету, і д-ра Метіна У. Саламкі, професора Університета Газі.

Під час зустрічі з в.о. ректора професором В.М. Ісаєнком було окреслено основну мету візиту – проведення переговорів щодо подальшої співпраці в авіакосмічній сфері, а також ознайомлення з освітньою та науково-технічною базою університету.

Турецькі гості ознайомилися з історією нашого університету та його структурою. Найважливішою частиною візиту була демонстрація науково-технічної бази Національного авіаційного університету – центру безпілотної авіації «Віраж», навчального ангару, диспетчерського тренажеру, лабораторій Науково-навчальних інститутів аеронавігації, екологічної безпеки, інформаційно-діагностичних систем, комп’ютерних інформаційних технологій, а також аеродинамічного комплексу.

Особливу увагу було приділено організації навчального процесу кафедр НАУ, який має сучасне науково-технічне забезпечення та базується на інноваційних наукових дослідженнях наших науковців. Гостями було відзначено високий рівень освіти та наукового пошуку в НАУ.

У ході заключної зустрічі з в.о. ректора професором В.М. Ісаєнком було обговорено перспективні напрямки та подальші кроки співпраці, яка може включати науково-дослідну діяльність, організацію навчальних курсів, академічну мобільність та ін. Цей візит є ще одним кроком розвитку плідної співпраці між науковцями наших країн.