ПОСОЛЬСТВО КАНАДИ В УКРАЇНІ ПРЕЗЕНТУЄ

виставка “Освіта в Канаді”

Розпочалась реєстрація на виставку "Освіта в Канаді 2016" під патронатом Посольства Канади в Україні, яка відбудеться 20 лютого у Львові та 21 лютого у Києві.
Виставка “Освіта в Канаді” – ексклюзивна подія, вже втретє організована Посольством Канади в Україні, в рамках якої представники провідних канадських навчальних закладів проводять безкоштовні консультації щодо освітніх можливостей Канади.

Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, студенти, представники освітніх закладів та усі бажаючі дізнатись про переваги освіти в Канаді та можливості роботи у період навчання та по його завершенню, а також поспілкуватись із представниками канадських шкіл, коледжів та університетів.

Унікальні можливості для відвідувачів виставки “Освіта в Канаді”

• Знайомство з системою освіти Канади
  • Презентації представників провідних канадських навчальних закладів
  • Освітлення широкого спектру освітніх програм від провідних навчальних закладів Канади
  • Безпосереднє спілкування з представниками Посольства Канади в Україні
  • Відео-презентація
  • Візовий семінар для зареєстрованих відвідувачів виставки

Вхід тільки за запрошеннями

Кількість квитків на відвідування виставки "Освіта в Канаді" обмежена. Щоб отримати запрошення, необхідно заздалегідь заповнити реєстраційну анкету.