Літня академія Інституту миру та діалогу (Institute for Peace and Dialogue, IPD) та тримісячна дослідницька програма CAS, 2016 року (Швейцарія)

Відбувається набір учасників на навчання у двох Міжнародних літніх академіях і тримісячній дослідницькій програмі CAS, що проводитимуться в Швейцарії:

-         V Літня академія – 09.08–19.08 2016 р.;

-         VI Літня академія – 19.08–29.08 2016 р.;

-         тримісячна дослідницька програма CAS – 09.08–06.11 2016 р.

Кінцева дата подачі заявок: 16 травня 2016 року.

Детальну інформацію, зокрема щодо подачі заявок, ви знайдете на веб-сайті:

Теми: будівництво миру, розв’язання конфліктів, посередництво, безпека та міжкультурний діалог.

Цільова група: серед широкого спектру потенційних учасників (представники урядових установ, дипломати, приватні підприємці, представники ЗМІ, медіатори) – студенти та викладацький склад університетів з усіх країн світу. Вікового обмеження немає.

Протягом літніх академій проводитимуться лекції, презентації, інтерактивні групові заняття, “мозковий штурм” щодо конфліктних питань, відтворюватимуться посередницькі операції та мирні переговори, а також вивчення реальних випадків сучасних конфліктів у світі. Учасники отримуватимуть знання та навички від лекторів/експертів, які працюють у сфері будівництва миру, безпеки, трансформації конфліктів, міжкультурного діалогу.   У ході навчання застосовуватимуться візуальні та динамічна методи, такі як тести, опитування, анкети і т.п.. Кожен експерт проводитиме лекції та практичні заняття протягом одного, двох чи трьох днів. Відібраним учасникам заздалегідь буде надіслано необхідні для навчання матеріали та розклад занять.

Учасники літніх академій можуть також подати заявку на участь у тримісячній дослідницькій програмі CAS.Тримісячна дослідницька програма CAS складається з навчання протягом 22 днів у Літній Академії, підготовки дослідницької роботи (до 5 сторінок) і відвідання 4–5 швейцарських інститутів у різних кантонах до    14 травня 2016 року. Основною метою тримісячної дослідницької програми CAS є розвиток знань учасників, покращення їхніх дослідницьких навичок і детальне ознайомлення зі швейцарськими організаціями. По закінченню навчання учасники літніх академій отримають сертифікати.

Стипедія: IPD пропонує кілька видів стипендій для зниження плати за участь для потенційних учасників з усього світу. Для отримання знижки необхідно надіслати електронною поштою запит до або під час періоду подачі заявок на участь. Стипендія IPD не може покрити всю суму плати за участь і витрати на транспорт.