Стипендії на магістерські програми Excellence Master Fellowships від Женевського університету

Для студентів, які бажають отримати ступінь магістра у Швейцарії, доступні стипендії Женевського університету. Женевський університет – це відомий міжнародний вищий навчальний заклад, що здійснює підготовку молодих спеціалістів широкого спектру наукових галузей і дисциплін: астрономія, біологія, хімія та біохімія, геонауки, екологія та охорона навколишнього середовища, комп’ютерні науки, математика, фармацевтика та фізика.

Одна з вимог до потенційних учасників програми – вони мають входити до 10% кращих студентів свого потоку.

Цільова група: студенти з університетів усіх країн світу, що здобули науковий ступінь бакалавра та продемонстрували чудові здібності протягом свого курсу навчання.

Рівень підготовки: магістратура.

Стипендія: грант у сумі від 10 000 до 15 000 СHF на рік.

Необхідні документи:

• заповнена аплікаційна форма;
  • CV;
  • оцінки, отримані під час навчання на бакалаврській програмі;
  • есе, у якому мають бути описані наукові інтереси апліканта та пояснене бажання апліканта навчатися в університеті Женеви на обраній програмі;
  • два рекомендаційні листи;
  • результати тестів GRE, TOEFL або інших мовних тестів.

Документи можуть подаватися англійською або французькою мовою.

Кінцева дата подачі заявок: 15 березня 2016 року.

Детальна інформація на офіційному сайті: http://www.unige.ch/sciences/Enseignements/Formations/Masters/ExcellenceMasterFellowships_en.html