Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Навчальні курси в Республіці Індія

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Посольства Республіки Індія в Україні в рамках програми ITEC (Indian Technical and Economic Cooperatin Programe) індійською стороною на безкоштовній основі проводяться навчальні курси в Індії (з переліком навчальних курсів на 2015-2016 роки можна на сайті: (http://itec.mea.gov.in/?pdf3967?000).

Навчання проводиться англійською мовою на підставі конкурсного відбору.

Всі кандидати мають самостійно заповнити заявку на сайті за адресою https://www.itecgoi.in/meaportal/homepage.

Кожен кандидат має зареєструватись, обравши свій логін та пароль, відповідно до яких матиме доступ до системи для подальшого відслідковування процесу розгляду заявки. Після заповнення, заяву необхідно роздрукувати.

Крім того, всі кандидати, окрім заявки на сайті, мають подати до Посольства Республіки Індія в Україні відповідний пакет документів для участі у згаданих курсах (додається). Не повністю заповнена аплікаційна форма індійською стороною розглядатися не буде. Також, повідомляємо що, усі пакети документів мають подаватися до Посольства Індії в Україні за два місяці до початку навчання.

Також електронні копії документів потрібно надіслати в Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (додаткова інформація за тел. (044) 2530493, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

1. Спочатку, кандидат (віком від 25 до 45 років) власноруч заповнює анкету онлайн на порталі https://www.itecgoi.in/meaportal/registerApplicant.

На останній сторінці кандидат зазначає свою електронну адресу в полі "Username" та обирає пароль в полі "Password". Кожний окремий кандидат може подаватися одночасно тільки на одну програму.

2. За якісь час по реєстрації на вказану ел.адресу кандидату приходить підтвердження з наданням ідентифікаційного номеру (applicantnumber). Кандидат має роздрукувати згенеровану електронну анкету, перейшовши на веб-сайт https://www.itecgoi.in/meaportal/homepageі зайшовши в систему під раніше вказаними "Username" та "Password".

3. В роздрукованій анкеті з'являться окремі місця, які заповнюються лікарем, керівництвом та самим кандидатом - по аналогії з медичною довідкою, поданням від номінуючого держ.органу та зобов'язанням про дотримання правил програми від кандидата. Тобто, тепер все це теж присутнє в новій процедурі подання, і зі старих анкетних форм нічого роздруковувати вже не треба.

Оновлений перелік документів для подачі в Посольство на програму ITEC:

1.Роздрукована онлайн анкета, повністю заповнена кандидатом на порталі ITEC (https://www.itecgoi.in/meaportal/registerApplicant) із зазначенням наданого ідентифікаційного номеру (applicantnumber).

2. Копії всіх дипломів із виписками оцінок здобутих освітніх/ кваліфікаційних рівнів (бакалавр, магістр, кандидат наук...), які мають бути перекладені англійською та відповідним чином завірені за місцем роботи або нотаріально.

3.Офіційна медична довідка від лікаря, в якій вказується група крові, а також зазначається, що кандидат не має захворювань і стан його/її здоров'я дозволяє відвідати навчальний курс в Індії. Ця довідка має бути складена англійською або перекладена і нотаріально завірена.

4.Копія перших сторінок українського та закордонного паспортів.

5. Дві кольорові фотокартки кандидата.

6.Додаткові документи до пакета зрідка, але можуть вимагатися від кандидата приймаючою стороною (взалежності від конкретно обраного курсу). Додаткові обов'язкові документи до подання є на сайті того чи іншого навчального закладу в Індії.

Документи, що засвідчують проходження додаткових навчальних курсів (з англійської мови, наприклад), не є обов'язковими до подання, але можуть бути оформлені як зазначено в п.2 та додані до загального пакету кандидата.

7. Лист-подання від Міністерства економічного розвитку і торгівлі (англійською) з зазначенням П.І.Б., посади, назви навчального курсу, приймаючого навчального закладу в Індії та періоду проведення курсу (для кожного з кандидатів). Оригінал цього листа можна надіслати на Посольство поштою і одночасно факсом - по отриманню Міністерством копії готового пакету документів від кандидата/кандидатів.

8. В разі успішного обрання, кандидат обов'язково має надати звіт по проходженню навчального курсу в Індії (в довільній формі, англійською та/або українською в електронному форматі).