Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Оголошується початок прийому заявок на здобуття стипендії в 2016/2017 академічному році в рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки

В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців було оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2016/2017 академічному році.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Останні терміни подання заявок:

30 квітня 2016 року до 16:00 год. - на навчання протягом 2016/2017 академічного року;

31 жовтня 2016 року - на навчання в літньому семестрі 2016/2017 академічного року.

Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk або ж на www.scholarships.sk.

Контактні особи цієї програми: Сильвія Котулічова(Silvia Kotulicovа) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для претендентів з постійним місцем проживання в CP; Лукаш Марцін(Lukas Marcin) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду –  для іноземних претиндентів.

Основна інформація про стипендіальну програму знаходиться в інформаційному бюлетені.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайтах www.stipendia.sk, www.scholarships.sk.