Літні курси польської мови в Люблінській Політехніці

Відділ Східного Партнерства разом з Кафедрою Іноземних Мов Люблінської Політехніки організовують Літні курси польської мови для викладачів і працівників вузів-партнерів, які відбудуться 1-12 серпня 2016 року.

Тривалість: 10 робочих днів, 60 годин (заняття вранці та після обіду).

Вартість: 360 злотих.

Заявки на участь можна надсилати до 31 травня 2016 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказуючи:

- прізвище, імя;

- номер закордонного паспорта;

- університет;

- посаду (можна також список від університету).

Кількість місць обмежена4 групи по 15 чоловік.

Перед навчанням (у вересні або лютому відповідно) для студентів відбудуться інтенсивні курси польської мови. Від наступного навчального року курси будуть обов’язковими та триватимуть місяць (20 робочих днів, 120 годин, ціна уточнюється – 360-400 злотих).

Є можливість забронювати кімнату в студенському гуртожитку. Місце в трьохособовій кімнаті коштує 170 злотих за 2 тижні.

Додаткову інформацію шукайте на офіційному веб-сайті: http://ua.pollub.pl/UA/