Стипендії для навчання у Румунії на 2016-2017 навчальний рік

МЗС Румунії виділило стипендії для навчання у Румунії на 2016-2017 навчальний рік  для студентів із зарубіжних країн, що не є членами ЄС, в тому числі і для України,

Навчання проводитиметься за такими спеціальностями: економіка, фінанси, сільське господарство, медицина, мистецтво, журналістика, політичні та суспільні науки.

Румунська сторона сплачує  студентам  I-IV курсів стипендію в розмірі 65 євро,  магістрам - 75 євро та аспірантам - 85 євро. Крім цього, всі стипендіати забезпечуються безкоштовними місцями в гуртожитках.

Обов'язковою умовою навчання в румунських вищих навчальних закладах є володіння румунською мовою. У разі, якщо кандидат не володіє румунською мовою, він може бути зарахований на річні мовні підготовчі курси.

Особи, які бажають навчатися в Румунії, мають надіслати пакет необхідних документів:

1. Заповнений формуляр заяви для занесення до списку стипендіатів для отримання освіти в Румунії.

2. Заповнений формуляр заяви для отримання листа про включення до списку стипендіатів для отримання освіти в Румунії.

3. Декларація (анкета) кандидата.

4. Перекладені та нотаріально-завірені копії документів про освіту.

5. Перекладена та нотаріально-завірена копія свідоцтва про народження.

6. Нотаріально-завірена копіязакордонного паспорта.

7. Медична довідка про стан здоров'я.

8. Автобіографія.

9. 4 фотокартки паспортного формату.

Останній термін подачі документів:

• 01.03.2016 до Посольства Румунії в Україні,

• 15.03.2016 до Посольства України в Румунії:

Переклад може здійснюватись румунською, англійською або французькою мовами.

Більш детальну інформацію про умови навчання в Румунії та список відповідних румунських вищих навчальних закладів можна отримати румунською,  англійською  та французькою мовами на сайті МЗС Румунії: http://www.mae.ro/node/1794.