Стажування для викладачів та співробітників НАУ в Університеті Кадіс (Іспанія)

Національний авіаційний університет спільно з Університетом Кадіс (Іспанія) оголошують конкурс на отримання гранту в рамках програми ЕРАЗМУС+ з метою проходження стажування та обміну досвідом для викладачів та співробітників університету.

Грант включає:

• Оплату дорожніх витрат
  • Покриття витрат на перебування в розмірі 120 євро на день (5 днів перебування + 2 дні на дорогу)
  • Увага! Стажування може тривати до 2-х місяців, але програма покриває витрати лише на протязі кількості днів яка вказана в попередньому пункті.

Як потрібно подавати заявку:

Викладачі та співробітники, які зацікавлені в отриманні гранту, повинні надати до Відділу міжнародних зв′язків НАУ весь пакет документів для формування заявки для участі у конкурсі відбору.

Важливо! Університет Кадіса (УКА) не буде приймати заявки напряму від учасників. Розгляд заявок буде здійснюватись від тих кандидатур, які будуть подані університетами-партнерами в офіційному порядку, відповідно до вказівок в офіційному тексті про проведення конкурсу.

Процедура оформлення документів:

Згідно із загальними правилами, кожен зацікавлений учасник повинен слідувати наступній процедурі:

• Детально проконсультуватися і уважно прочитати офіційний текст про проведення конкурсу та чотири додатки до нього з тією метою, щоб знати, яка вся специфіка умов програми і які документи необхідно надавати для подачі заявки на грант.
  • Звернутися до Відділу міжнародних зв’язків НАУ для виявлення бажання участі в даному конкурсі і для отримання інформації про внутрішню процедуру, яку повинен дотримуватися заявник у своєму університеті.
  • Підготувати пропозицію щодо мобільності (англійською або іспанською мовою у вільній формі, але вказати види заходів і діяльності, які він хоче здійснити в Кадісі) і відправити її по електронній пошті координатору того факультету, центру або підрозділу УКА, в якому заявник зацікавлений пройти стажування ( дивіться список координаторів УКА в   Додатку I).
  • Як тільки відповідний координатор УКА дасть згоду на пропозицію про стажування (яке повинно бути підтверджено підписом Додатку III), викладач чи співробітник, який подає заявку на грант, повинен заповнити Додатки II та III і надати їх Відділу міжнародних зв’язків або відповідального за програму Еразмус в своєму університеті для того, щоб заявка на грант була подана офіційно.

Важливе зауваження! Так як Додатки II та III повинні бути підписані і завірені печаткою,будуть прийматися на розгляд скановані копії, без необхідності відправки оригінальних документів в Кадіс.

• До Додатків II і III заявники повинні прикріпити копію закордонного паспорта та коротке актуалізоване резюме (іспанською або англійською).

Офіційна документація конкурсу:

• Додаток IV - Список грантів, наданих кожній країні.

Кінцева дата подачі заяв: 4 березня 2016 року

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті:

Оригінальний текст про проведення конкурсу опубліковано на веб-сторінці УКА: