Стажування для викладачів НАУ в Університеті Кадіс (Іспанія)

Національний авіаційний університет спільно з Університетом Кадіс (Іспанія) оголошують конкурс на отримання гранту в рамках програми ЕРАЗМУС+ з метою проходження стажування та обміну досвідом для викладачів університету.

Грант включає:

●        Оплату дорожніх витрат

●        Покриття витрат на перебування в розмірі 120 євро на день (5 днів перебування + 2 дні на дорогу)

●        Увага! Стажування може тривати до 2-х місяців, але програма покриває витрати лише на протязі кількості днів яка вказана в попередньому пункті.

Як потрібно подавати заявку:

Викладачі, які зацікавлені в отриманні гранту, повинні надати до Відділу міжнародних зв′язків НАУ весь пакет документів для формування заявки для участі у конкурсі відбору.

Важливо! Університет Кадіса (УКА) не буде приймати заявки напряму від учасників. Розгляд заявок буде здійснюватись від тих кандидатур, які будуть подані університетами-партнерами в офіційному порядку, відповідно до вказівок в офіційному тексті про проведення конкурсу.

Процедура подачі документів:

Згідно із загальними правилами, кожен зацікавлений учасник повинен слідувати наступній процедурі:

●  Детально проконсультуватися і уважно прочитати офіційний текст про проведення конкурсу та чотири додатки до нього з тією метою, щоб знати, яка вся специфіка умов програми і які документи необхідно надавати для подачі заявки на грант.

●    Звернутися до Відділу міжнародних зв’язків НАУ для виявлення бажання участі в даному конкурсі і для отримання інформації про внутрішню процедуру, яку повинен дотримуватися заявник в університеті.

●   Підготувати пропозицію щодо стажування (англійською або іспанською мовою у вільній формі, але вказати види заходів і діяльності, які він хоче здійснити в Кадісі) і відправити її по електронній пошті координатору того факультету, центру або підрозділу УКА, в якому заявник зацікавлений пройти стажування ( дивіться список координаторів УКА в Додатку I).

●    Як тільки відповідний координатор УКА дасть згоду на пропозицію про стажування (яке повинно бути підтверджено підписом Додатку III), викладач, який подає заявку на грант, повинен заповнити Додатки II та III і надати їх Відділу міжнародних зв’язків або відповідального за програму Еразмус в своєму університеті для того, щоб заявка на грант була подана офіційно.

Важливе зауваження! Так як Додатки II та III повинні бути підписані і завірені  печаткою,будуть прийматися на розгляд скановані копії, без необхідності  відправки оригінальних документів в Кадіс.

●     До Додатків II і III заявники повинні прикріпити копію закордонного паспорта та коротке актуалізоване резюме (іспанською або англійською).

Офіційна документація конкурсу:

●        Офіційний текст про проведення конкурсу

●        Додаток I - список координаторів по мобільності підрозділів і факультетів УКА

●        Додаток II - Бланк заяви

●        Додаток III - Договір про мобільність (Mobility agreement)

●        Додаток IV - Список грантів, наданих кожній країні.

Кінцева дата подачі заяв: 4 березня 2016 року

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті:

Оригінальний текст про проведення конкурсу опубліковано на веб-сторінці УКА: