«Інститут Масдар» (ІМ) в м. Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати, надає гранти на навчання на магістерських програмах та в аспірантурі

«Інститут Масдар» (ІМ) пропонує навчання на магістерських програмах з природничих наук, інжинірингу, космічних систем та технологій, а також на міждисциплінарних програмах в аспірантурі.

Грант передбачає:

• повне покриття коштів на навчання,
  • щомісячну стипендію,
  • проживання у гуртожитку,
  • медичне страхування,
  • персональний ноутбук,
  • підручники,
  • щорічне покриття витрат на подорож додому та компенсацію видатків на складання іспитів GRE, TOEFL/IELTS.

Випускники ІМ, окрім диплому університету, отримують сертифікат про проходження навчального курсу, підписаний ІМ та Массачусетським технологічним інститутом (Massachusetts Institute of Technology), який підтверджує, що їхній диплом відповідає стандартам.

Останній термін подачі документів – 31 травня 2016 року.

Документи подавати до приймальної комісії ІМ (Student Enrolment Office) – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Більш детальна інформація про університет та вимоги вступу знаходяться на веб-сайті «Інституту Масдар»www.masdar.ac.ae та інформаційному бюлетені.

Грант передбачає:

· повне покриття коштів на навчання,

· щомісячну стипендію,

· проживання у гуртожитку,

· медичне страхування,

· персональний ноутбук,

· підручники,

· щорічне покриття витрат на подорож додому та компенсацію видатків на складання іспитів GRE, TOEFL/IELTS.

Останній термін подачі документів – 31 травня 2016 року.

Більш детальна інформація про університет та вимоги вступу знаходяться на веб-сайті «Інституту Масдар»www.masdar.ac.ae та інформаційному бюлетені.