Літо в Уельсі – навчання при Гліндорському університеті

Починається набір на літні програми для студентів і молодих викладачів, які хочуть не лише підвищити рівень професійної англійської мови, але й отримати кредити британського університету на бакалаврському рівні, познайомитися з системою вищої освіти Англії та Уельсу та пізнати традиції та культуру Великобританії завдяки екскурсіям вихідного дня.

Літні програми Гліндорського університету широко відомі в Європі, Росії та інших країнах. Таким чином студенти отримують досвід міжнародного спілкування та розширюють свій світогляд. Протягом навчання в літніх школах студенти здобуватимуть академічні кредити, необхідні для подальшого навчання у вищих навчальних закладах Європи.

Програми надаються на навчання в:

- Липневій літній школі (період навчання – з 27 червня по 22 липня 2016 року; місце навчання – м. Рексем; кінцева дата подачі заявок1 травня 2016 року);

- Літній школі англійської мови в липні (період навчання – з 27 червня по 22 липня 2016 року; місце навчання – м. Рексем; кінцева дата подачі заявок7 червня 2016 року);

- Літній школі англійської мови в серпні (період навчання – з 1 серпня по 26 серпня 2016 року; місце навчання – м. Рексем; кінцева дата подачі заявок 12 липня 2016 року);

- Серпневій літній школі (період навчання – з 1 серпня по 26 серпня 2016 року; місце навчання – м. Рексем; кінцева дата подачі заявок1 червня 2016 року).

Напрями навчання:

- бізнес і менеджмент;

- інформатика;

- розробка комп’ютерних ігор;

- мережева академія CISCO;

- мехатроніка;

- електрична та електронна інженерія;

- машинобудування;

- літакобудування;

- відновлювана енергетика;

- англійська мова та культурологія.

Вартість залежить від обраного курсу. Усі курси вимагають оплату внеску за реєстрацію та плати за курс:

- Серпнева літня школа – 50 GBP за реєстрацію та 950 GBP за курс;

- Літня школа англійської мови в серпні – 900 GBP за реєстрацію та 900 GBP за курс;

- Літня школа англійської мови в липні – 900 GBP за реєстрацію та 900 GBP за курс;

- Липнева літня школа – 50 GBP за реєстрацію та 950 GBP за курс.

Для того, аби подати онлайн-заявку на участь в одній з програм, перейдіть за посиланням: https://ww3.glyndwr.ac.uk/SummerSchool/Apply/.

Детальну інформацію про програми на офіційному веб-сайті: