Науково-дослідний інститут з філософії у м. Ганновер пропонує взяти участь в отриманні стипендій на 2016-2017 навчальний рік

Науково-дослідний інститут з філософії у м. Ганновер (Forschungsinstitut für Philosophie Hannover) пропонує взяти участь в отриманні стипендій для проведення наукового дослідження з філософії, гуманітарних і соціальних наук у період з 1 жовтня 2016 року по 31 липня 2017 року.

Стипендіат отримає фінансову підтримку у розмірі 1500 євро щомісячно (на 10 місяців), власний робочий кабінет у науково-дослідному інституті, а також підтримку та відповідний супровід від німецьких наукових співробітників під час діяльності в інституті.

Заявник повинен надіслати до 15 березня 2016 року резюме, список публікацій, рекомендації та план дослідження (3-5 сторінок) німецькою або англійською мовою одним PDF-файлом на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальна інформація на листі запрошенні від Науково-дослідного інституту з філософії.