Міжнародний науково-практичний семінар

«Соціально-економічні, освітні та культурологічні проблеми розвитку людської цивілізації»

(Будапешт)

Шановні науковці, викладачі, студенти ! Запрошуємо Вас на Міжнародний науково-практичний семінар в Будапештському університеті імені Матвія Корвіна «Соціально-економічні, освітні та культурологічні проблеми розвитку людської цивілізації» 3-10 травня 2016 року, м.Будапешт (з виїзними сесіями в Відень, Рим та Флоренцію) за сприяння Всеукраїнської спілки вчених-економістівта інтернет-спільноти Міжнародного наукового клубу GALILEI та організаційної підтримки Інтернет-порталу «Інтелектуальна столиця» (ФОП Злобін І.В.). Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує туристична компанія «Алголь» (м. Львів)

Детальна інформація