Фонд Віктора Пінчука в рамках програми «Всесвітні студії» пропонує гранти на навчання в найкращих університетах світу

Академічний рівень: магістр

Місце навчання: провідні світові навчальні заклади

Короткий опис програми: Фонд Віктора Пінчука розпочав сьомий прийом заявок від потенційних кандидатів на участь у конкурсному доборі програми «Всесвітні студії». Фонд продовжує втілювати свою більш ніж десятирічну стратегічну інвестицію спрямовану на формування нового покоління лідерів України. Переможці конкурсу отримають гранти на навчання за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах, що увійшли до списку 200 кращих університетів світу за рейтингами QS та The Times Higher Education. Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенні навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Галузь навчання: сфера державного управління, аграрні науки, альтернативна енергетика, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право та аерокосмічна інженерія. Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати матимуть представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Цільова група: студенти до 35 років

Розмір стипендії: в першу чергу стипендія покриває витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але за умови не більше 50 тис. доларів США за весь навчальний період (1-2 роки). Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.

Кінцева дата подачі заявок: 15 травня 2016 року

Детальна інформація на сайті програми: worldwidestudies.org