Навчання за Корейською урядовою стипендіальною програмою

при Школі державної політики та управління Корейського інституту розвитку – 2016

Школа державної політики та управління Корейського інституту розвитку (КІР) оголошує Корейську урядову стипендіальну програму (NIED GKS-KGSP), що є 3-річною стипендіальною програмою, для видатних міжнародних кандидатів.

Перелік магістерських програм:

- Магістерська програма з державної політики (MPP);

- Магістерська програма з політики розвитку (MDP);

- Магістерська програма з державного управління (MPM).

Усі лекції проводяться англійською мовою відомими викладачами, які мають досягнення в сфері громадського та/або приватного сектору, що приваблює багато міжнародних студентів зі всього світу. Школа КІР приймає видатних міжнародних студентів з 70 різних країн щороку та з початку свого заснування випустила кваліфікованих спеціалістів з 119 країн.

Переваги стипендії:

- повна оплата навчання;

- щомісячна стипендія;

- оплата авіаційних квитків в обидві сторони.

Вимоги до потенційних стипендіатів:

- не бути громадянином Республіки Корея (батьки також не мають бути громадянами Республіки Корея);

- бути фізично та психічно здоровим;

- бути молодшим 40 років станом на 1 вересня 2016 року;

- отримати науковий ступінь бакалавра до 31 серпня 2016 року;

- мати GPA (середній бал) вищий ніж B.

Тривалість програми – 3 роки:

- перший рік – вивчення корейської мови при обраному закладі;

- другий і третій роки – магістерська програма при Школі КІР.

Кінцевий термін подачі заявок: 25 березня 2016 року.

Перелік необхідних документів:

- заповнена онлайн-заявка;

mis.kdischool.ac.kr/websquare/websquare.html?w2xPath=/scr/service/sd/sd01/sd01_90101010_m.xml

- мотиваційний лист (для укладання використовуйте офіційну форму з веб-сайту Школи КІР;

www.kdischool.ac.kr/#/www#top

- засвідчені копії додатків до дипломів;

- засвідчена копія диплому;

- рекомендаційні листи (2 для MA, 3 для PhD);

- засвідчена копія сертифікату TOEFL/TOEIC/IELTS/TEPS (тести повинні бути складені не більше ніж 2 роки до початку навчання при Школі КІР; для магістрів надання цього документа не є обов’язковим);

- дисертаційна дослідницька пропозиція (лише для PhD; формат і довжина – вільні);

- копія паспорта;

- дві фотографії 3×4.

Документи на участь у програмі можна подавати через Посольство Республіки Корея або через Школу державної політики та управління КІР. Усі документи необхідно надіслати одним пакетом поштою (або через довірену особу) до приймальної комісії Школи КІР до кінцевої дати прийому документів. Заявку можна подавати лише на одну програму; подача кількох заявок на більше ніж одну програму неможлива. Усі аплікаційні документи повинні бути надруковані (не написані від руки) англійською мовою. Документи, складені іншою мовою, необхідно супроводити завіреними нотаріально англомовними перекладами.

Детальна інформація та на сайті Школи КІР:

www.kdischool.ac.kr/#/admissions/content/international/notice?contentId=23193#top

Спеціальний Додаток для іноземних студентів зі вказаною інформацією про процес подачі документів можна завантажити за посиланням:

cms.kdischool.ac.kr/image/a8a34bc1-7862-4c1f-b505-daf0122861ea.pdf