Навчання в Університеті Країни Басків

В рамках програми Еразмус+ було підписано міжінституційну угоду між НАУ та Університетом Країни Басків м. Більбао (Іспанія), в рамках якої у 2016-2017 н.р. 1 студент-бакалавр та 2 магістри НАУ мають можливість отримати стипендії для навчання в Університеті Країни Басків.

Сума гранту: 800 EUR на місяць (усього 5 місяців – 4000 EUR) і витрати на проїзд до 360 EUR.

Бакалаврські програми навчання:

- технології виробництва;

- організація виробництва;

- охорона навколишнього середовища;

- телекомунікації.

Магістерські програми навчання:

- організація промислового виробництва;

- телекомунікації.

Критерії відбору студентів:

Студент має перевагу при відборі якщо у нього:

• найвищий GPA або середній бал,
  • високий рівень володіння мовою,
  • певні пільги.
  • Довідка з місця навчання;
  • Копія закордонного паспорта;
  • Сертифікат на знання англійської або іспанської мови (необхідний рівень - В2/В1 відповідно);
  • Виписка оцінок за весь період навчання;
  • Резюме;
  • Витяг із засідання кафедри про рекомендацію для участі студента у програмі.

Студенти, що вже приймали участь в PAP-Erasmus, Erasmus Mundus або Erasmus+ мають найменші шанси на вступ.

Порядок подачі документів:

1) Кожен зацікавлений учасник повинен звернутися до Відділу міжнародних зв’язків НАУ для виявлення бажання участі в даному конкурсі і для отримання інформації про внутрішню процедуру, яку повинен дотримуватися заявник у своєму університеті.

2) Після того, як студента було обрано на одне з трьох запропонованих місць, йому необхідно надати до Відділу міжнародних зв’язків НАУ документи в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , та в паперовому вигляді за адресою: пр.-т Космонавта Комарова, 1, 8 корп., кім. 207. для того, щоб заявка на грант була сформована та подана офіційно.

Необхідні документи:

Кінцевий термін подачі списку студентів на навчання – 17 червня 2016 року.

3) Студент на свою email-адресу отримає запрошення. Необхідно заповнити онлайн-заявку, куди необхідно внести особисті дані, а також інформацію про координатора та університет. Також необхідно буде відправити мандатні документи (Навчальну угоду (Learning Agreement) та копію паспорта/ідентифікаційної картки студента).

Дедлайн – 30 червня 2016 року;

4) Після цього студент отримує лист з повідомленням про прийом на навчання (за необхідності оригінал буде надіслано на адресу університету). Пізніше студент отримує повідомлення зі вказаною датою зустрічі;

5) Після приїзду в Більбао студент повинен передати до Відділу міжнародних зв’язків наступний пакет документів: копію паспорта або ідентифікаційної картки, копію медичної страховки, копію документу про зарахування на програму від НАУ, одну фотографію для студентського квитка в Університеті Країна Басків.

Детальна інформація на сайті: http://www.ehu.eus/en/web/ingeniaritza-bilbao/tituluak