Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Стипендії на навчання від Уряду Словацької Республіки

Уряд Словацької Республіки в рамках офіційної допомоги в цілях розвитку (Official Development Assistance, ODA) надає стипендії громадянам України на навчання в 2016/2017 академічному році у вищих навчальних закладах Словацької Республіки.

Детальний перелік спеціальностей в електронному вигляді та інформацію про їх акредитацію на окремих рівнях в системі вищої освіти в Словаччині розміщено на сайті: www.minedu.sk.

Заявки на отримання стипендії Уряду СР подаються в електронній формі. Для подання електронної заявки аплікант повинен зареєструвати на веб-порталі: www.vladnestipendia.sk, на якому розміщена інструкція щодо заповнення та подання заявки та уся необхідна інформація. У разі потреби апліканти і користувачі порталу можуть отримати технічну підтримку за тел.: +421 907 551 404, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Умовою отримання стипендії Уряду Словацької Республіки є володіння словацькою мовою на необхідному рівні. З метою вивчення словацької мови апліканти на отримання стипендії Уряду СР мають можливість пройти інтенсивний курс словацької мови та фахових предметів.

Інформація про можливості навчання в публічних ВНЗв Словацькій Республіці розміщена на сайті: www.portalvs.sk, англійською мовою - на www.studyin.sk та в інформаційному бюлетені.

Останній термін подачі електронних заявок – 30 травня 2016 року.

Детальна інформація