Стипендійні МВА Програми на 2016-2017 рік від Університету Кіпру

Інформуємо, що Університет Кіпру надає стипендії на навчання на МВА Програмах на 2016-2017 академічний рік, зокрема однієї 100% стипендії та двох стипендій, які передбачають 50% від загальної вартості навчання, яка на даний час складає 10250 євро.

Стипендії надаватимуться на основі таких критеріїв:

- Українське громадянство;

- Науковий ступінь визнаного навчального закладу з відмінною успішністю, по-можливості підтверджену іспитами GMAT або GRE;

- Три роки досвіду роботи;

- Професійний рівень володіння англійською мовою (для кандидатів, що завершили англомовний навчальний заклад);

- Дві рекомендації від викладачів або осіб, які знайомі з роботою кандидата;

- Успішне проходження особистої співбесіди в Приймальній комісії.

За інформацією Університету Кіпру зазначений вищий навчальний заклад входить в перелік 200 найкращих університетів Європи у 2016 році. Післядипломне навчання в Університеті Кіпру має акредитацію EPAS Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD).

Останній термін подання заявок на отримання стипендій - 31 травня 2016 року.

З більш детальною інформацією про Програму можна ознайомитися на веб-сайті www.mba.ucy.ac.cy або за телефоном Офісу МВА +35722893600 та  e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .