Літні академії Інституту миру та діалогу (Institute for Peace and Dialogue, IPD)

Відбувається набір учасників на навчання у двох Міжнародних літніх академіях, що проводитимуться в Швейцарії:

-         V Літня академія – 09.08–19.08 2016 р. (11 днів);

-         VI Літня академія – 19.08–29.08 2016 р. (11 днів);

-         22-денна Літня академія – 09.08–29.08 2016 р..

Заявки подаються в форматі Word разом з CV та відсканованим паспортом на емейл-адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Бланк заяви

Кінцева дата подачі заявок: 15 червня 2016 року.

Детальну інформацію, зокрема щодо подачі заявок, ви знайдете на веб-сайті:

Теми: будівництво миру, розв’язання конфліктів, посередництво, безпека та міжкультурний діалог.

Цільова група: серед широкого спектру потенційних учасників (представники урядових установ, дипломати, приватні підприємці, представники ЗМІ, медіатори) – студенти та викладацький склад університетів з усіх країн світу. Вікове обмеження – старші 18 років.

Протягом літніх академій проводитимуться лекції, презентації, інтерактивні групові заняття, “мозковий штурм” щодо конфліктних питань, відтворюватимуться посередницькі операції та мирні переговори, а також вивчення реальних випадків сучасних конфліктів у світі. Учасники отримуватимуть знання та навички від лекторів/експертів, які працюють у сфері будівництва миру, безпеки, трансформації конфліктів, міжкультурного діалогу. У ході навчання застосовуватимуться візуальні та динамічні методи, такі як тести, опитування, анкети і т.п.. Кожен експерт проводитиме лекції та практичні заняття протягом одного, двох чи трьох днів. Відібраним учасникам заздалегідь буде надіслано необхідні для навчання матеріали та розклад занять.

Плата за реєстрацію:

- кімната на двох на час навчання в 11-денній Літній академії – 2200 EUR;

- кімната на одного на час навчання в 11-денній Літній академії – 2450 EUR;

- кімната на двох на час навчання в 22-денній Літній академії – 4300 EUR;

- кімната на одного на час навчання в 22-денній Літній академії – 4700 EUR.

Плата за реєстрація покриває витрати на:

- проживання;

- щоденне 3-разове харчування;

- щоденна 2-разова кава-пауза;

- навчальні матеріали;

- WiFi.

Стипедія: IPD пропонує кілька видів стипендій для зниження плати за участь для потенційних учасників з усього світу. Для отримання знижки необхідно надіслати електронною поштою запит до або під час періоду подачі заявок на участь. Стипендія IPD не може покрити всю суму плати за участь і витрати на транспорт.