Відділ міжнародних звязків НАУ

оголошує набір учасників для участі у програмі Еразмус+

В рамках проекту ERASMUS+ між Національним авіаційним університетом та Технічним університетом м.Лодзь було підписано Міжінституційну угоду, в рамках якої студенти та викладачі НАУ мають можливіть отримати стипендії для навчання у Польщі.

Навчання студентів та стажування викладачів пропонується за напрямом «Managment and administration»

Термін навчання студентів: 1 семестр – з лютого по червень 2016 р.

Термін стажування викладачів – 7 днів (5 днів програма + 2 дні дорога)

Список необхідних документів:

- Резюме (CV);

-      Learning Agreement;

-      Копія першої сторінки закордонного паспорту;

-      Сертифікат про знання англійської чи польської мови (необхідний рівень – В2/B1 відповідно);

-      Довідка з деканату та виписка оцінок;

-      Мотиваційний лист (для викладача – план роботи).

Документи необхідно надіслати до відділу міжнародних звязків НАУ в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , та в паперовому вигляді за адресою: пр.-т Космонавта Комарова, 1, 8а корп., кім. 207.

Дедлайн – 10.12.2015р.