СТИПЕНДІЇ НА МВА ПРОГРАМИ ВІД УНІВЕРСИТЕТУ КІПРУ

Університет Кіпру пропонує три стипендії на програму МВА (Магістр ділового адміністрування) на 2017-2018 академічний рік.

Передбачається надання однієї стипендії з 100% фінансуванням та двох стипендій з 50% фінансуванням від загальної вартості навчання, що на даний час складає 10250 євро.

Вимоги до кандидатів на отримання стипендії:

- громадянство України;

- диплом про вищу освіту визнаного навчального закладу з відмінною успішністю, по-можливості, підтвердженого іспитами GMAT або GRE;

- три роки досвіду роботи;

- високий рівень володіння англійською мовою;

- два рекомендаційні листи від викладачів або осіб, які знайомі з роботою кандидата;

- успішне проходження особистої співбесіди в Приймальній комісії.

Університет Кіпру було визнано одним із 200 найкращих університетів Європи у 2016 році. Післядипломне навчання в Університеті Кіпру має акредитацію EPAS Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD).

Останній термін подання заявок на отримання стипендій - 31 березня 2017 року.

Більш детальна інформація про Програму на веб-сайті www.mba.ucy.ac.cy